Personalizacja butów piłkarskich – jak uczynić je unikalnymi?

Personalizacja butów piłkarskich - jak uczynić je unikalnymi?

Na co dzień wybierasz oryginalne elementy garderoby i wręcz słyniesz ze swojego własnego, niebanalnego stylu? Lubsz skupiać na sobie uwagę i wyróżniać się z tłumu? A czy wiesz, że możesz to robić nawet na piłkarskim boisku? Efekt WOW i dodatkowy zastrzyk motywacji do działania oraz osiągnięcia zamierzonego celu zapewni Ci personalizacja korków, która sprawi, że buty do gry w piłkę nożną będą naprawdę jedyne w swoim rodzaju.

Na czym polega personalizacja butów piłkarskich i jak to zrobić? Jeżeli szukasz właśnie pomysłu na prezent lub też chcesz nadać swoim korkom zupełnie nowego wyglądu, to wprost nie możesz ominąć tego wpisu na naszej stronie.

Personalizacja korków – jak nadać butom do gry w nogę unikalnego charakteru?

Robótki ręczne takie jak szycie, dzierganie i wyszywanie nie są Twoją mocną stroną? Bez obaw personalizacja butów piłkarskich nie będzie wymagać od Ciebie takich działań (no chyba, że zdecydujesz się na aż tak ambitne zadanie, to oczywiście droga wolna). Aby marzenia o zaprojektowaniu swoich własnych korków stały się rzeczywistością możesz zdecydować się na jedną z dwóch następujących dróg: samodzielnie zmienić ich wygląd i dodać im pazura lub też wybrać profesjonalną personalizację butów piłkarskich np. w sklepie sportowym oferującym taką możliwość przy zakupie nowego obuwia.

Samodzielna personalizacja korków może polegać np. na przemalowaniu ich poszczególnych elementów na dowolnie wybrany kolor za pomocą specjalnie dedykowanych farb do obuwia, które odznaczają się trwałością oraz wytrzymałością i zachowują swój estetyczny wygląd na dłużej. Nie musisz oczywiście ograniczać się do prostych trików – jeżeli drzemie w Tobie dusza artysty, to na swoich poddanych personalizacji korkach możesz stworzyć nawet prawdziwe dzieło sztuki.

Jeśli zaś zdecydujesz się na personalizację butów piłkarskich przez danego producenta lub sklep sportowy, to wówczas możesz postawić np. na subtelny, ale dużo znaczący dla Ciebie haft bądź też zaszaleć po całości i zaprojektować swoje własne buty do gry w piłkę nożną za pomocą dostępnych kreatorów.

Personalizacja butów piłkarskich Nike – jakie modele możesz dopasować do swojego stylu?

Jeżeli chodzi o personalizację korków, tutaj zdecydowanie przoduje amerykański brand pochodzący z Oregonu, którego niemal wszystkie produkty opatrzone są legendarnym logo Swoosh, a więc oczywiście Nike. Sportowy gigant uwielbiany nie tylko przez profesjonalnych sportowców, ale też amatorów, którzy w piłkę nożną grają wyłącznie rekreacyjnie i dla własnej przyjemności oferuje całą kolekcję obuwia do gry w piłkę nożną, które każdy może spersonalizować.

Wśród dostępnych modeli, które mogą zostać poddane personalizacji butów piłkarskich znajdziesz obecnie takie projekty jak:

 • korki piłkarskie na różne rodzaje nawierzchni Nike Phantom GX Academy Dynamic Fit MG By You 
 • korki piłkarskie na twardą murawę Nike Mercurial Superfly 9 Academy By You
 • buty do gry w piłkę nożną na twardej murawie Nike Mercurial Vapor 15 Elite By You
 • dedykowane na twardą murawę Nike Mercurial Superfly 9 Elite By You 
 • korki piłkarskie Nike Gripknit Phantom GX Elite SG-Pro Anti-Clog By You 
 • korki na twardą murawę Nike Phantom Luna FG By You  
 • buty na różne typy nawierzchni Nike Mercurial Vapor 15 Academy By You
 • Nike Phantom GX Academy MG By You
 • Nike Phantom GX Elite Dynamic Fit FG By You

Pośród wymienionych modeli znajdziesz zarówno klasyczne buty do gry w piłkę nożną z niskimi cholewkami, jak i projekty osadzone na podwyższonej konstrukcji, które są szczególnie polecane zawodnikom potrzebującym dodatkowej stabilizacji i ochrony kostek narażonych na rozmaite scenariusze podczas dynamicznej i pełnej zwrotów akcji gry.

Różnorodność dostępnych propozycji nie jest jednak wyłącznym powodem popularności jaką cieszy się możliwość personalizacji butów piłkarskich Nike. Znany na całym świecie producent na tle konkurentów wyróżnia się także tym, jak bardzo rozbudowane i zaawansowane jest jego autorskie narzędzie umożliwiające personalizację korków.

Po kliknięciu w interesujący model butów do gry w piłkę nożną oraz otworzeniu edytora oczom każdego zainteresowanego ukazuje się zaawansowana funkcjonalność, która pozwala na:

 • wybór koloru cholewek na bardziej ekstrawagancki lub stonowany;  
 • zmianę kolorystyki kołnierza oraz osłony;
 • wybór koloru napiętków w prawym oraz lewym bucie (mogą mieć one zupełnie inny wygląd);
 • zmianę koloru logo Swoosh umieszczonego na panelach bocznych bądź w przedniej części korków piłkarskich;
 • dobór koloru płytki;
 • zmianę koloru sznurówek w prawym i lewym bucie;
 • umieszczenia logo, hasła bądź np. ważnej daty zarówno na prawym, jak i lewym bucie do gry w piłkę nożną np. na naturalnej murawie.

Dzięki takim możliwościom każdy początkujący oraz bardziej zaawansowany piłkarz jest w stanie stworzyć unikalny, jedyny na całym świecie model korków piłkarskich, którego nie będzie miał nikt inny. Wszelkie kombinacje kolorystyczne są tutaj w pełni dozwolone, a jedynym ograniczeniem jest w zasadzie kreatywność autora, który śmiało może puścić wodzę swojej fantazji. Ilość zmian nie wiąże się ze zwiększeniem ceny, a to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy projektując swoje buty za pomocą personalizacji butów piłkarskich Nike By You chcieliby bardziej zaszaleć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *