FOX sports od stycznia w Polsce

fox sports

Międzynarodowy rynek praw sportowych to jeden z najbardziej konkurencyjnych rynków świata. Ze względu na niesłabnącą popularność różnych dyscyplin sportu, poszczególne stacje telewizyjne prześcigają się w zdobywaniu uprawnień do transmisji najważniejszych wydarzeń sportowych. Jedna z nich – FOX sports właśnie wchodzi na rynek polski. To kolejny krok w globalnej ekspansji FOX International Channels na gruncie sportowym. Polscy fani sportowych emocji mogą korzystać z usług nowej stacji już od stycznia.

Sieć telewizyjna FOX

FOX rozpoczęła od zdobycia praw do transmisji koszykarskiej Euroligi. Doniesienia o rozszerzeniu swojej działalności w Polsce padły podczas branżowych targów w Monako. Mimo, że możemy obecnie korzystać z niemal 20 kanałów sportowych, to oferta, jaką szykuje FOX sport może okazać się bezkonkurencyjna. Czy nowa stacja ze słonecznej Kalifornii prześcignie w oglądalności takie potęgi jak nc+ czy Polsat? Na odpowiedź trzeba będzie nieco poczekać, bo nowy kanał będzie miał początkowo niewielkie pole do popisu. Jednak obserwując prężny rozwój stacji należącej do króla mediów – Ruperta Murdocha, można spodziewać się bardzo dobrych wyników.

Polska to po Holandii i Włochach trzeci europejski kraj, w którym będzie można korzystać z transmisji sieci telewizyjnej FOX sport.

fot.: http://www.foxsports.com

One thought on “FOX sports od stycznia w Polsce”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *