Turniej o puchar Europy

Turniej o puchar Europy

Już ósmego czerwca rozpoczną się czternaste mistrzostwa europy. Turniej ten tym razem zostanie rozegrany na boiskach w Polsce i na Ukrainie. Poziom sportowy poprzez drużyny występujące w tym mundialu starego kontynentu mamy zagwarantowany. Musimy zatem przygotować się na miesiąc piłkarskiego święta.

Triumf

Tytułu zdobytego podczas ostatniego turnieju rozgrywanego na boiskach w Austrii i Szwajcarii Bronia /Hiszpanie. W ostatnim czasie zdominowali oni nie tylko europejskie boiska, ale także i te światowe. Przypomnijmy, że dwa lata temu sięgnęli oni po puchar świata. Czy wygrają także nadchodzące mistrzostwa europy. Na te pytanie odpowiemy sobie na początku lipca kiedy turniej dobiegnie końca. Wiele jednak na to wskazuje, że Hiszpania może po raz kolejny wygrać mistrzostwa europy. Pokrzyżować plany maja jednak im zamiar drużyny Niemiec i Holandii.

Groźne kraje centralnej Europy

Groźne także będą Anglia, Francja, czy Włochy. Może dodatkowo będzie my mieli tutaj jakiegoś czarnego konia. Jedno jest pewne. To będą niezapomniane mistrzostwa Europy i ich wygranie będzie bardzo trudne. Kto to by nie był musi przejść bardzo długa drogę aż o finału i tam wykonać jeszcze jeden krok, aby móc sięgnąć po puchar i być nowym mistrzem przez kolejne cztery lata do kolejnego turnieju

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *